Archivo de la categoría: Liga

8. txandako emaitzak

Hemen Gipuzkoako Taldekako Xake Txapelketaren 8. txandako emaitzak:

Lehenengo maila

GROS E1,5 – 2,5EIBAR A
SANCHEZ MERINO, CHRISTIAN01Jon Arana Garate (K)
Alexander Larrañaga Juaristi10Jose Antonio Garrido Dominguez
Alex Odriozola Coscolin0,50,5Adrian Martinikorena Arkauz
Unax Gillenea La Cruz01Mikel Larreategi Arana

Hirugarren maila

ALFIL C0,5-3,5EIBAR B
Julen Perez Irastorza0,50,5Xabier Beorlegui Ereña (K)
Nikolas Contrras Goikoetxea01Aitor Beorlegui Gonzalez
Mikel Avila Borrego01Oier Garcia Gonzalez
Manuel Carnero Lobato01Lander Aja Fernandez

Datorren asteburuan, 9. txandan Eibarren jokatuko dute bi taldeek:

  • Lehenengo Maila: C.D. Eibar A – Santikutz-Legazpi A
  • Hirugarren Maila: C.D. Eibar B – Arrasate-Arlutz D

Partidak larunbatean, martxoaren 7an, izango dira 16:00tatik aurrera klubaren egoitzan.

7. txanda

ARRASATE-ARLUTZ C 2,5-1,5 EIBAR A
Jesus Berecibar Aguirre 1 0 Jon Arana Garate (K)
Eugenio De Andres Andres 0,5 0,5 Jose Antonio Garrido Dominguez
Javier Axpe Goikoetxea 0 1 Adrian Martinikorena Arkauz
Alberto Izagirre Altuna 1 0 Mikel Larreategi Arana
EIBAR B 1,5-2,5 BERGARA
Xabier Beorlegui Ereña (K) 0,5 0,5 Jose Miguel Sanchez Garcia
Aitor Beorlegui Gonzalez 0 1 Miguel Angel Muela Pérez
Oier Garcia Gonzalez 1 0 Lukas Iruretagoiena Pascual
Lander Aja Fernandez 0 1 Juan Maria Santos Martinez (K)

8. txandako partidak:

  • Lehenengo maila: Gros E – Eibar A
  • Hirugarren maila: Alfil C – Eibar B

Iritsi da garaipena!

Lehenengo mailako taldeak irabazi egin zuen 6. txandan Zarautzen aurka jokatutako partidan, hona hemen banakako emaitzak:

EIBAR A 3-1 CIRIONDO.COM, Z.K.E. C
Jon Arana Garate (K) 1 0 Aitor Duo Iruretagoiena
Jose Antonio Garrido Dominguez 0 1 Andoni Etxabe Uria
Adrian Martinikorena Arkauz 1 0 Daniela Velte (K)
Iker Narvaiza Refoyo 1 0 Aitor Etxabe Zulaika

Gure taldeen zazpigarren txandako partidak hauexek izango dira:

  • Lehenengo maila: Arrasate Arlutz C – C.D. Eibar A
  • Hirugarren maila: C.D. Eibar B – Bergara

5. txandako emaitzak

Lehenengo mailako taldeak burua jaso gabe jarraitzen du sailkapenaren ondoan. Hirugarren mailako taldeak garaipen ederra lortu zuen Bergaran eta animatuta heldu da atseden-txandara:

BILLABONA A 3,5-0,5 EIBAR A
José Luis Guijarro Galán (K) 1 0 Jon Arana Garate (K)
Ernesto Fuente San Sebastián (K) 1 0 Jose Antonio Garrido Dominguez
Aimar Alvarez Etxarri 1 0 Oier Garcia Gonzalez
Juan Ignacio Saenz Zabala 0,5 0,5 Mikel Larreategi Arana
ZALEAK 1-3 EIBAR B
Iraitz Artola Alberdi 0 1 Xabier Beorlegui Ereña (K)
Christian Aranzabal Larrañaga 0 1 Aitor Beorlegui Gonzalez
Victor Gallastegui Garcia 0 1 Lander Aja Fernandez
Lander Egaña Iztueta 1 0 Igor Zenigaonaindia Anitua

Datorren larunbateko 6. txandan Lehenego Mailako taldeak klubean jokatuko du Zarautz C taldearen aurka, 16:00tan hasita.