Archivo de la categoría: Liga

5. txandako emaitzak

Lehenengo mailako taldeak burua jaso gabe jarraitzen du sailkapenaren ondoan. Hirugarren mailako taldeak garaipen ederra lortu zuen Bergaran eta animatuta heldu da atseden-txandara:

BILLABONA A 3,5-0,5 EIBAR A
José Luis Guijarro Galán (K) 1 0 Jon Arana Garate (K)
Ernesto Fuente San Sebastián (K) 1 0 Jose Antonio Garrido Dominguez
Aimar Alvarez Etxarri 1 0 Oier Garcia Gonzalez
Juan Ignacio Saenz Zabala 0,5 0,5 Mikel Larreategi Arana
ZALEAK 1-3 EIBAR B
Iraitz Artola Alberdi 0 1 Xabier Beorlegui Ereña (K)
Christian Aranzabal Larrañaga 0 1 Aitor Beorlegui Gonzalez
Victor Gallastegui Garcia 0 1 Lander Aja Fernandez
Lander Egaña Iztueta 1 0 Igor Zenigaonaindia Anitua

Datorren larunbateko 6. txandan Lehenego Mailako taldeak klubean jokatuko du Zarautz C taldearen aurka, 16:00tan hasita.

Emaitza eskasak Gipuzkoako Taldekako Txapelketaren laugarren txandan

Bi taldeek galdu egin dute 1-3ko emaitzarekin, hona hemen emaitza osoak:

Lehenengo maila

EIBAR A 1 – 3 HERNANI A
Jon Arana Garate (K) 0,5 0,5 Fernando Esnaola Gastón
Jose Antonio Garrido Dominguez 0 1 Iñaki Erdozio Gaitan
Xabier Beorlegui Ereña (K) 0 1 Jon Altuna Iza
Mikel Larreategi Arana 0,5 0,5 Joxerramon Altuna Zurutuza

Hirugarren maila

EIBAR B 1 – 3 GOIERRI
Adrian Martinikorena Arkauz 0 1 Iñaki Hernandez Sanchez (K)
Aitor Beorlegui Gonzalez 0 1 Wilson Ramirez Vaca
Oier Garcia Gonzalez 0 1 Julio Baeza Malmierca
Lander Aja Fernandez 1 0 Pablo Arraiza Gozalo

Datorren astean bosgarren txanda jokatuko da eta hauexek izango dira gure taldeen aurkariak:

  • Lehenengo maila: Billabona A – C.D. Eibar A
  • Hirugarren maila: At. Zaleak – C.D. Eibar B

Partida guztiak larunbatean, otsailaren 8an, jokatuko dira 16:00tan hasita.

Hirugarren txandako emaitzak

Lehenengo maila

FORTUNA A 2,5-1,5 EIBAR A
Roberto Garcia Lafuente (K) 1 0 Jon Arana Garate (K)
Igor Laniella Fernandez (K) 1 0 Jose Antonio Garrido Dominguez
Tomas Echeverria Garcia 0,5 0,5 Adrian Martinikorena Arkauz
Mikel Lanas Urkiola 0 1 Diego Olmo Vega

Hirugarren maila

DOMUSA AZPEITIA B 2,5-1,5 EIBAR B
Alberto Urkia Mendinueta 0,5 0,5 Xabier Beorlegui Ereña (K)
Juan Carlos Fernandez Salas 0,5 0,5 Aitor Beorlegui Gonzalez
Julen Uranga Garate 1 0 Oier Garcia Gonzalez
Aner Alonso Odriozola 0,5 0,5 Lander Aja Fernandez

Datorren asteburuan 4. txanda jokatuko da eta bi taldeek etxean jokatuko dute. Hauexek izango dira partidak:

  • Lehenengo maila: C.D. Eibar A – Hernani A
  • Hirugarren maila: C.D. Eibar B – Goierri (Urretxu)

2. txandako emaitzak

EIBAR A 2-2 ARRASATE-ARLUTZ B
Jon Arana Garate (K) 1 0 Roberto Villar Moron
Jose Antonio Garrido Dominguez 0,5 0,5 Ekaitz Mendizabal Guridi (K)
Adrian Martinikorena Arkauz 0,5 0,5 Iban Sanjose Madinabeitia
Xabier Beorlegui Ereña (K) 0 1 Antonio Estevez Iglesias
EIBAR B 2,5-1,5 IRIONDO TABERNA
Emilio José Freire Moreiro 1 0 Iban Fernando Rollizo
Aitor Beorlegui Gonzalez 0,5 0,5 Andoni Lersundi Perez
Oier Garcia Gonzalez 0 1 Roberto Kerexeta Zulaika
Lander Aja Fernandez 1 0 Maria Mercedes Aja Hernando

Datorren asteko 3. txandan hauexek izango dira gure taldeen partidak:

  • 1. maila: Fortuna A – Eibar A
  • 2. maila: Domusa Azpeitia B – Eibar B