Archivo por días: 24/02/2019

Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa, Eibarko zonaldea: Aritz Tornay eta Aimar Garcia izan dira onenak

Bigarren igandez, gaur Eibarko Klub Deportiboaren egoitzan bildu dira 20 xakelari gazte Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketaren 2. jardunaldian. Gaur ere 5 partida gogor jokatu dituzte, eta azkenean, bi egunetako emaitzak kontuan hartuta Aritz Tornay (Gazteluondo Arrasate) izan da onena nagusien mailan eta Aimar Garcia (La Salle Isasi) benjaminen mailan.

Jokalari guztiei Gipuzkoako Xake Federakuntzak eskainitako dominak eman dizkiegu eta bi egunetako jokalari onenei Eibarko Klub Deportiboak emandako garaikurrak.

Hona hemen bi egunetako sailkapenen batuketa:

Nagusiak

#IzenaIkastetxea1. eguna2. egunaBatuketa
1Tornay, AritzGazteluondo – Arrasate5510
2Cearsolo, BeñatElgoibarko Ikastola448
3Ye, Yu XuanAldatze2,535,5
4Etxeberria, MalenAldatze32,55,5
5Borrella, EgoitzSan Andres2,52,55
6Laskurain, JokinSan Andres2,52,55
7Malaga, TelmoSan Andres2,52,55
8Agirre, HodeiElgoibarko Ikastola325
9Osa, UnaiJuan Antonio Mogel – Iturburu1,534,5
10Astigarraga, IkerElgoibarko Ikastola2,513,5
11Saavedra, Jose ManuelSan Andres3
3
12Del Campo, LukasSan Andres
22
12Aristegi, BeñatIkasberri – Azpeitia2
2
13Gisasola, ManexJuan Antonio Mogel – Iturburu1
1
14El Mezouary, RayanSan Andres0
0

Benjaminak

#IzenaIkastetxea1. eguna2. egunaBatuketa
1Garcia, AimarLa Salle Isasi538
2Varona, XubanJuan Antonio Mogel – Iturburu34,57,5
3Ye, Ze HaoAldatze43,57,5
4Gurrutxaga, AimarElgoibarko Ikastola43,57,5
5Baglietto, KoldoJuan Antonio Mogel – Iturburu347
6Lopez, NoanAldatze32,55,5
7Asin, MikelSan Andres235
8Andaloussi, MarwaSan Andres325
9Plazaola, OlatzJuan Antonio Mogel – Iturburu22,54,5
10Gallego, AimarAldatze22,54,5
11Ordoñez, AinaraAldatze314
12Gonzalez, AitorSan Andres2,513,5
13Ulibarri, LierElgoibarko Ikastola2,5
2,5
14Rodriguez, MartinAldatze112
15Larreina, JokinAldatze112
16Urkia, HaizeaMendaroko Ikastola2
2
17Iraolagoitia, EnaitzMendaroko Ikastola2
2
Aritz Tornay
Aimar García